Składka na pokrycie kosztów rejestracji domeny www.klub-karpacki.org oraz wykupienie miejsca na serwerze.


Z końcem 2012 roku minął okres, na jaki 5 lat temu, za środki pochodzące m.in. ze składek naszych Uczestników oraz Sympatyków, wykupiliśmy miejsce dla klubowej strony WWW na serwerze oraz klubową domenę w Internecie.

Klub nie dysponuje środkami finansowymi, pozwalającymi na pokrycie stosunkowo wysokich kosztów rejestracji domeny oraz wykupienie miejsca na serwerze WWW. Uważamy, że szkodą było by, gdyby te kilkanaście lat naszej pracy oraz wspomnień na zawsze zniknęło z sieci. Dlatego osoby, które widzą sens i potrzebę dalszego istnienia strony WWW Klubu Karpackiego w sieci zapraszamy aby w formie dobrowolnej składki, współ-sfinansowały koszty rejestracji klubowej domeny oraz koszty wykupienia miejsca na serwerze. Mamy nadzieję, że wspólnie da się to osiągnąć, wpłacając symboliczne kwoty. Zainteresowanych udziałem w składce prosimy o kontakt z nami. Ze względów organizacyjnych składka będzie prowadzona tylko w styczniu 2013 roku (po tym terminie nie przyjmujemy już wpłat - zebraną kwotę chcemy rozliczyć "na zero" wykupując usługę hostingową na taki okres czasu, na ile pozwolą zebrane dzięki Wam środki).

Oprócz pozyskania środków na dalsze funkcjonowanie klubowej strony WWW, Wasz udział w składce będzie dla nas miarą sensu i potrzeby dalszego funkcjonowania Klubu w otwartej formule oraz dalszego istnienia klubowej strony WWW. Redagowanie klubowej strony WWW, nawet w tak skromnym wydaniu, pochłania wiele czasu i uwagi. Prace te, podobnie jak cała działalność okołoklubowa, wykonywane są na zasadach niekomercyjnych. Chcielibyśmy wiedzieć czy zaangażowanie to jest komuś potrzebne i czy w związku z tym warto całą tę sprawę kontynuować.

Liczymy na odzew od dawnych, obecnych i przyszłych klubowiczów, naszych sympatyków, oraz innych osób, które korzystają z klubowej strony WWW i uważają, że warto aby strona nadal istniała w sieci. Zapraszamy i dziękujemy !

Lista osób, które wezmą swój udział w składce zostanie opublikowana na klubowej stronie WWWpowrót na stronę główną stronę utworzono 5 stycznia 2013    ostatnio zmodyfikowano 5 stycznia 2013