Składka na pokrycie kosztów rejestracji domeny www.klub-karpacki.org oraz wykupienie miejsca na serwerze na rok 2008.


15 września 2007 wygasła ważność rejestracji klubowej domeny (www.klub-karpacki.org). Jeszcze we wrześniu wykupiliśmy rejestrację na okres kolejnych pięciu lat. Obecnie sytuacja jest taka, że cała kwota została wyłożona przez jedną osobę, która dokonała przelewu na konto firmy (www.domaindirect.com) za pośrednictwem której dokonaliśmy rejestracji domeny. Z osobą tą musimy się rozliczyć. Przed pięciu laty, koszty rejestracji klubowej domeny zostały sfinansowane ze środków uzyskanych w ramach dobrowolnej składki w której wzięli udział niektórzy uczestnicy Klubu Karpackiego (lista osób biorących udział w składce). Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zapraszamy do dołączenia się do składki na rejestrację klubowej domeny na kolejne pięć lat.

Firma, dzięki uprzejmości której dotąd mogliśmy korzystać z darmowego serwera WWW, wycofała się z dalszego sponsorowania Klubu. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe, kilkuletnie, bezinteresowne wsparcie. Na dotychczasowych zasadach, z serwera możemy korzystać tylko do końca 2007 roku. Po tym terminie pozostaje nam wykupienie usługi na zasadach komercyjnych.

Klub nie dysponuje środkami finansowymi, pozwalającymi na pokrycie kosztów rejestracji domeny oraz wykupienie miejsca na serwerze WWW. Osoby, które widzą sens i potrzebę dalszego istnienia strony WWW Klubu Karpackiego w sieci zapraszamy do współ-sfinansowania kosztów rejestracji klubowej domeny oraz kosztów wykupienia miejsca na serwerze (na rok 2008). Zainteresowanych udziałem w składce prosimy o kontakt z nami. Składka będzie prowadzona tylko od 15 listopada do 15 grudnia 2007 (po tym terminie nie przyjmujemy już wpłat - zebraną kwotę chcemy rozliczyć "na zero" wykupując przed końcem roku usługę hostingową na taki okres czasu, na ile pozwolą zebrane dzięki Wam środki).

Ze środków pozyskanych z Waszych składek sfinansujemy koszty rejestracji klubowej domeny na okres następnych pięciu lat oraz wykupimy miejsce na serwerze na tyle czasu, na ile wystarczy zebranych pieniędzy. Wspólnie możemy tego dokonać wpłacając naprawdę symboliczne kwoty.

Oprócz pozyskania środków na dalsze funkcjonowanie klubowej strony WWW, Wasz udział w składce będzie dla nas miarą sensu i potrzeby dalszego funkcjonowania Klubu w otwartej formule oraz dalszego istnienia klubowej strony WWW. Redagowanie klubowej strony WWW, nawet w tak skromnym wydaniu, pochłania wiele czasu i uwagi. Prace te, podobnie jak cała działalność okołoklubowa, wykonywane są na zasadach niekomercyjnych. Chcielibyśmy wiedzieć czy zaangażowanie to jest komuś potrzebne i czy w związku z tym warto całą tę sprawę kontynuować.

Liczymy na odzew od dawnych, obecnych i przyszłych klubowiczów, naszych sympatyków, oraz innych osób, które korzystają z klubowej strony WWW i uważają, że warto aby strona nadal istniała w sieci. Zapraszamy i dziękujemy !

Lista osób, które wezmą swój udział w składce zostanie opublikowana na klubowej stronie WWW

15 grudnia zakończyliśmy składkę. Czekamy jeszcze na dotarcie wszystkich zadeklarowanych przelewów. Osoby biorące udział w składce wkrótce otrzymają rozliczenie wydatków.

Aktualnie (stan na 21 grudnia 2007) wpłynęły następujące wpłaty:

Osoby, które wzięły udział w składce, a nie zostały wymienione na liście prosimy o pilny kontakt !powrót na stronę główną stronę utworzono 15 listopada 2007    ostatnio zmodyfikowano 7 stycznia 2008